Yönetim Sistemleri
YÖNETİM SİSTEMLERİ
Ana Sayfa
Geri Dön

Eren Enerji; enerji sektöründe örnek ve lider bir şirket olma vizyonu doğrultusunda, kurumsal yapısını, “sürekli iyileştirme” ilkesi ile sürdürdüğü kalite, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetim sistemleri çalışmaları ile geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyetinin, tüm süreçlerin kalitesinin geliştirilmesi ile sağlanabileceği düşüncesini benimseyen Eren Enerji, kalite yönetim sistemi çalışmalarındaki başarısını, 2011 yılı sonunda almaya hak kazandığı “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi” ile önemli bir aşamaya taşımıştır.

Tüm faaliyetlerde “Önce İnsan” anlayışı benimsenerek, “Sıfır Kaza” vizyonu doğrultusunda; çalışanlar, taşeronlar ve ziyaretçiler için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Eren Enerji, iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarındaki başarısını, 2012 yılı sonunda almaya hak kazandığı “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi” ile ortaya koymuştur.

Daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya için, çevreye duyarlı bir anlayışla ve sürdürülebilir gelişme vizyonu doğrultusunda; Eren Enerji, faaliyetleri esnasında çevre kirliliğini önleyici çalışmalar gerçekleştirmekte ve doğal kaynakları en verimli şekilde kullanma çabası içinde bulunmaktadır.

Çevre yönetimi çalışmalarını, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı çerçevesinde yürüten Eren Enerji, 2015 yılı içerisinde belgelendirme sürecini tamamlamıştır.

Bununla birlikte, yapılan çalışmalar neticesinde şirketimiz Bilgi Güvenliği tarafında 2016 yılı Mart ayında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi standartını da almaya hak kazanmış olup, sertifikanın gerektirdiği süreçleri işletmektedir.

Eren Enerji Entegre Yönetim Sistemi Politikası

Eren Enerji Bilgi Güvenliği Politikası

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

TS 18001:2007 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

TS EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi

Eren Enerji Vizyon, Misyon ve Değerleri