İnsan Kaynakları Politikamız
Ana Sayfa
Geri Dön
İnsan Kaynakları Politikamız

Asıl enerji kaynağımız çalışanlarımız...

Eren Enerji olarak çalışanlarımızla olan ilişkilerimize değer veriyoruz. İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren, ortak bir kültür oluşturan, yenilikçi ve sürdürülebilir İK uygulamaları sunmak.

Bu amaçla yenilikçi İnsan Kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek, çalışanlarımıza daima en iyiyi sunmaya devam ediyoruz.

İşe Alım Süreci

Doğru adayı uygun pozisyonla eşleştirmeyi amaç edinen işe alım sürecinde, açık pozisyonlar için Eren Enerji veri tabanı, kariyer portalları ve bireysel başvurular değerlendirilerek, adaylar ön görüşmeye davet edilmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanı ile yapılan ön görüşme sonucunda uygun görülen adaylara, pozisyonun gerekliliğine göre, sözel - sayısal beceri testi, genel yetenek testi, soyut kavrama testi, detay algılama testi, mekanik yetenek testi, yabancı dil testi uygulanmakta, bu şekilde sistematik ve objektif bir değerlendirme sürecinden gecen ve kısa listeye kalan adaylarla ilgili bölüm yöneticilerinin görüşmeleri sağlanmaktadır.

Bölüm yöneticisi ve üst yönetim tarafından onaylanan adaylara referans ve ücret çalışmaları sonrasında teklif sunulmaktadır.

İşe başlayan adaylara uygulanan Buddy ve Oryantasyon programlarıyla da göreve adaptasyonları sağlanmaktadır.

Eren Enerji'de Sosyal Hayat

Sosyal Etkinlikler:

Şirketimizde belirli bir hizmet yılına ulaşmış çalışanlarımıza yönelik “Kıdem Ödülleri” verilmektedir. Yeni yıl kutlamaları, doğum günü kutlamaları ve her sene geleneksel hale gelen Bahar şenlikleri düzenlenmektedir.

Ulaşım

Çalışanlarımızın işyerine geliş gidişleri şehir geneline yayılmış kapsamlı bir servis organizasyonu ile sağlanmaktadır.

Yemek Hizmetleri

Tüm ofis ve tesislerimizde yerinde yemek pişirme imkanlarının olduğu yemekhane hizmetleri sunulmaktadır. Menüler belirlenirken çalışanlarımızın günlük kalori ihtiyaçları gözetilmektedir.

Spor Merkezi ve Kütüphane

Çalışanlarımızın sportif ve kültürel aktivitelere katılımını teşvik etmek amacıyla Zonguldak tesisimizde çok amaçlı kapalı spor salonu, aktivite odası ve kütüphane bulunmaktadır.